вівторок, 22 травня 2018 р.

Луцьк – наш спільний дім


        21 травня відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку.
         День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 20 грудня 2002 року на підтримку Загальної декларації ЮНЕСКО про культурне різноманіття, прийнятої у листопаді 2001 року, яка проголосила наступні принципи: самобутність, різноманіття і плюралізм. Усім державам-членам, міжурядовим органам, організаціям системи ООН і відповідним неурядовим організаціям, серед іншого, було запропоновано інформувати громадськість щодо цінності і важливості різноманіття культур і, зокрема, сприяти за допомогою просвітницьких програм і засобів масової інформації усвідомленню позитивної ролі культурного різноманіття.
         Саме в цей день в бібліотеці - філії №6 відбувся історичний екскурс «Луцьк – наш спільний дім» на якому студенти Луцького педагогічного коледжу та небайдужі лучани  мали  можливість  віртуально мандрувати вулицями міста  та отримали інформацію про жителів древнього Луцька. Таку цікаву подорож провела історик,  краєзнавець, завідувач музею історії Луцького братства Олена Бірюліна.

            Луцьк - інтеркультурне місто, в якому проживають  національні меншини які зберігають свою мову, культуру, традиції. Тож поважати  і толерантно ставитись до культури інших народів - ознака високого культурного рівня нації.Немає коментарів:

Дописати коментар