суботу, 7 лютого 2015 р.

100 причин сказати : "Я ТЕБЕ КОХАЮ!"   Таку назву носить книжкова виставка, з якою можуть ознайомитись відвідувачі бібліотеки.
14 лютого всі закохані будуть відзначати світле та чарівне свято — день святого Валентина. Цей день в нашій країні відзначають не так давно, але він став вже досить популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності.Любов — почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до матері, до дівчини чи хлопця, і, звичайно, до книги, до читання.  Кохання-високе, чисте, прекрасне почуття, яке люди оспівували ще з античних часів.

    Книжкова виставка представляє користувачам шедеври світової та української літератури в яких почуття головних героїв   перевірені століттями : Ромео і Джульєтта, Мавка і Лукаш, Трістан і Ізольда, Маруся Чурай, Роксолана.  В цей день свої почуття ми виражаємо — «валентинкою», листівкою у вигляді сердечка, яка є незмінним атрибутом цього романтичного свята. А 100 маленьких валентинок з підказами допоможуть обрати саме ті щирі та добрі слова, якими можна висловити  почуття своїй «половинці».
 

Немає коментарів:

Дописати коментар